Різновиди та вартість елайнерів

19.10.2021

Елайнери є знімними прозорими капами, які дозволяють вирівняти зуби без брекетів і вирішити кілька інших ортодонтичних проблем. Вони виконуються з медичних композитних матеріалів, виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Такі капи максимально непомітні, без проблем знімаються для їжі, не спричиняють дискомфорту, не вимагають частих візитів до ортодонта. Але й ціни на елайнери вищі, ніж на традиційні брекети.

Елайнери та їх різновиди

Прозорі капи для вирівнювання зубів класифікують за різними ознаками, включаючи способи та матеріали виготовлення, тривалість носіння протягом доби (денні та нічні), розміри (для дорослих і дітей) тощо.

Але ціни на елайнери найбільше залежать не від цих моментів, а від виробників кап. Вперше вони з'явилися в США, але сьогодні такі ортодонтичні апарати виготовляють компанії з Німеччини, Італії, інших країн Європи (і не тільки).

Ми у «Дент Арт» пропонуємо пацієнтам капи різних виробників. У нас можна вирівняти зуби без брекетів, використовуючи капи таких марок:

  • Invisalign. Це американський бренд із найбільшим досвідом виготовлення елайнерів, адже Invisalign — це власність компанії Align Technology, яка винайшла цю альтернативу брекетам у 1999 році;
  • Clear Correct. Ще один американський виробник. Його продукція рекомендована тим, хто має алергію на синтетичні матеріали. Ціна таких елайнерів у Києві трохи нижча, ніж ціна Invisalign;
  • Orthero. Це висококласні прозорі капи європейського виробництва. Оскільки логістичні витрати (ціна доставки) у таких елайнерів нижчі, ніж у американських аналогів, то й для пацієнтів вони виходять більш доступними;
  • ізілайнери (або капи Easy Align). Ця продукція відрізняється від основних конкурентів дуже привабливою вартістю. При цьому такі капи дозволяють вирішувати різні ортодонтичні проблеми, включаючи діастеми та треми, помірну скупченість і нерівність зубів.

Вартість елайнерів

Як ми вже зазначали, саме від виробника (бренду) елайнерів найбільше залежить вартість кап. Наприклад, ізолайнери можуть коштувати близько 10 тисяч гривень (без урахування попередніх витрат на планування лікування). Вища вартість буде на прозорі капи Aesthetic — від 26 тис. гривень. Ще дорожче вийде вирівняти зуби без брекетів із використанням американської продукції Clear Correct та Invisalign: відповідно від 77 та 113 тисяч гривень.

Також треба розуміти, що елайнери — це не одна пара кап, а цілий набір. Умовно кажучи, перша пара майже повторює вихідне положення зубних рядів, наступні поступово зміщують їх у необхідному напрямку, а остання забезпечує підсумковий бажаний результат. Відповідно, в результаті ціна елайнерів у Києві складається з витрат на кількість кап. А ось одна пара може коштувати відносно недорого — відчутно дешевше від вартості брекетів.

Так, наприклад, якщо потрібно менше 18 етапів лікування з Clear Correct, то ціна складе 77 тис. гривень, а якщо більше, то 90.5 тис. грн. Один етап триває пів місяця — тобто пара кап носиться близько 2 тижнів.

Аналогічно й із капами інших виробників. Так, програма лікування Invisalign Lite (до 14 пар) коштує 113 тисяч гривень, а Invisalign Full (до 40 пар) – 160 тис. грн.

Хочете дізнатися, які елайнери та скільки їх знадобиться вам? Запишіться на консультацію до нашого ортодонта. Він також детально розповість, яка сума потрібна вам для вирівнювання зубів без брекетів.

Автор статті:
Ортодонт

Детальніше про послуги