Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна - Ортодонт DentArt

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна

Про лікаря

Спеціалізація:Ортодонт
Досвід роботи:7 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7, вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

У 2015 році закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця, у 2017 – інтернатуру в Українській військово-медичній академії . В 2019 році пройшла Київську старт школу для лікарів ортодонтів під керівництвом Світлани Камалової, а також відвідала цикли в корейській школі Ортомедіна (м.Київ).

Вікторія Миколаївна є фахівцем в області ортодонтичної стоматології, який спеціалізується на виправленні прикусу та вирівнюванні зубів. Лікар працює з усіма можливими брекет-системами (металеві, керамічні, лінгвальні), а також за допомогою сучасної методики ортодонтичного лікування - використання елайнерів – допоможе здійснити вирівнювання зубів без брекетів. Вона завжди відповідально та старанно підходить до виконання своєї роботи, проявляючи турботу та уважність до кожного пацієнта.

Безперервне навчання, проходження різноманітних курсів, відвідування семінарів – Вікторія Миколаївна ніколи не стоїть на місці. Прагнучи активно розвиватися, поповнювати свої знання та удосконалювати вміння, бажає бути висококваліфікованим спеціалістом, відмінним професіоналом ортодонтичної справи та допомагати своїм пацієнтам досягати ідеально естетичних посмішок.



    Відгуки про лікаря