Лінгвальні невидимі брекети

Лінгвальні брекет-системи - це різновид конструкцій для виправлення прикусу, яка ставиться не з зовнішньої (вестибулярної), а з внутрішньої сторони зубів. Ще ці брекети називають невидимими: вони непомітні для оточуючих при посмішці, сміху або спілкуванні.

Використовувати лінгвальні брекети ми рекомендуємо тоді, коли потрібно виправити прикус непомітно для оточуючих. Цей варіант підходить публічним людям, в тому числі працівникам телебачення або сфери освіти, артистам, спортсменам.

Цікавитесь лінгвальними брекетами в Києві? Звертайтеся в клініку "Дент Арт". Наші ортодонти працюють з усіма системами виправлення прикусу, які використовуються сьогодні. Ми оцінимо можливість і доцільність використання невидимих брекетів, проведемо необхідну підготовку, навчимо правильної гігієни ротової порожнини при їх носінні. При цьому ви можете розраховувати на адекватні ціни лінгвальних брекетів.

Головні особливості лінгвальних брекетів

Лінгвальні брекет-системи фіксуються на внутрішній поверхні зубів, відповідно і сили, спрямовані на перерозподіл навантажень і зміщення зубного ряду, діють з цього боку. Крім того, що вони невидимі для оточуючих, є і суто медичні переваги, в тому числі:

 • можливість домогтися більш високих результатів при корекції глибокого прикусу;
 • ризик поломки лінгвальних брекетів в результаті механічних ударів зводиться до мінімуму (актуально для спортсменів);
 • можливі негативні зміни емалі (пошкодження, фарбування) непомітні, на відміну від традиційних вестибулярних брекетів.

У деяких випадках використовувати лінгвальні системи не можна, в тому числі при низьких коронках зубів або недостатньої загальної площі поверхні для надійної фіксації. Також лінгвальні брекети не застосовують при серйозних хворобах пародонту, функціональних проблемах з скронево-нижньощелепним суглобом.

Підготовка, установка і період адаптації до лінгвальних брекетів

Перш ніж наші ортодонти встановлять невидимі брекети, потрібно виконати санацію порожнини рота і комплексне терапевтичне лікування. Потрібно вилікувати карієс, усунути наявні запальні процеси, а також провести профгігієну ротової порожнини.

Процедура установки традиційних (вестибулярних) і лінгвальних брекет-систем відрізняється. В останньому випадку потрібно відсканувати внутрішню поверхню кожного зуба, а під нього виготовити спеціальну конструкцію, що враховує анатомічні особливості зубної поверхні. Потрібно це через те, що з внутрішнього боку різних індивідуальних особливостей будови більше, ніж з зовнішнього. Тому і ціна на лінгвальні невидимі брекети вища.

З естетичної точки зору такий варіант виправлення прикусу практично ідеальний. Але через розташування з внутрішньої сторони зубного ряду, період адаптації до лінгвальних брекет-систем може бути довшим.

Деякі пацієнти відзначають, що перший час після установки лінгвальних брекетів є такі складності зі звиканням, як:

 • рясне слиновиділення;
 • можливе травмування язика (характерне і для звичайних брекет-систем);
 • більш тривале за часом відчуття чужорідного тіла в ротовій порожнині;
 • тимчасові зміни дикції. Найчастіше через лінгвальні брекети змінюється вимова, труднощі можуть виникати з шиплячими звуками;
 • ускладнена індивідуальна гігієна ротової порожнини.

Як показує практика наших ортодонтів в Києві, час повного звикання до лінгвальних брекетів зазвичай не перевищує 2 тижнів. У рідкісних випадках адаптація затягується на період в 3-4 тижні.

Скільки носити невидимі брекети і як доглядати за ними?

Однією з характерних особливостей лінгвальних брекет-систем вважаються високі вимоги до правильної гігієни. В цілому, при носінні будь-яких брекетів частота і витрати часу на догляд повинні збільшуватися. Невидимі брекети не виняток. Правда, випадки гінгівіту або запалення ясен при носінні цих систем виникають рідше. А все тому, що лінгвальні брекети природно очищуються слиною і язиком.

Ортодонти нашої клініки "Дент Арт" безпосередньо в день установки лінгвальних брекетів нададуть вам вичерпні рекомендації по догляду та запропонують спеціальний набір для гігієни в домашніх умовах. Сюди входять спеціальні щітки, ополіскувачі та інші приналежності, що дозволяють видаляти частинки їжі під дугою і навколо брекетів.

Період використання лінгвальних брекет-систем індивідуальний і залежить від початкових проблем і завдань. В середньому їх потрібно носити від 1 до 1.5 року.

Щоб записатися на консультацію до наших спеціалістів, залиште замовлення онлайн або зв'яжіться з нами в телефонному режимі.

Наші лікарі

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Ортодонт
Доманський Владислав Михайлович
Доманський Владислав Михайлович
Ортодонт
Хилимонюк Євген Юрійович
Хилимонюк Євген Юрійович
Ортодонт
Вартість послуг
 • Брекет-система лінгвіальна GO (1 щелепа)58600 грн
 • Первинний прийом ортодонта650 грн
 • Складання ортодонтичного плану1200 грн
 • Комплексне відновлення зубів після зняття брекет-системи (огляд терапевта, зняття матеріалу, полірування, фторування зубів, використання мікроскопа), 1 щелепа1350 грн
 • Професійна гігієна після завершення ортодонтичного, ортопедичного лікування2500 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Лінгвальні невидимі брекети | Стоматологія DentArt | Київ ☛ Лінгвальні невидимі брекет-системи ☛ Ціна на установку брекетів в Києві ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  45700 45700 UAH