Керамічні брекети

Використання керамічних брекетів для виправлення прикусу дозволяє зробити ортодонтичне лікування більш комфортним для пацієнта. Такі системи відмінно допомагають усунути нерівності зубного ряду, але при цьому практично непомітні і більш естетичні в порівнянні з традиційними металевими аналогами.

Якщо вас цікавить виправлення прикусу за допомогою керамічних брекетів в Києві, звертайтеся в нашу клініку "Дент Арт". Наші досвідчені ортодонти підберуть для вас підходящу конструкцію від перевірених виробників. Всі подробиці ви можете дізнатися в ході первинної консультації, записатися на яку можна онлайн або за телефонами.

Види керамічних брекетів

Сучасні брекет-системи складаються з брекетів (замків) і силової дуги. В процесі носіння остання повільно впливає на зуби, змушуючи їх приймати правильне положення. В результаті усувається як нерівність окремих зубів, так і більш серйозні патології прикусу.

Щоб конструкція була менш помітною металеві дуги доповнюють брекетами не з металу, а з кераміки. Останні за кольором такі ж як зуби, тому зливаються з ними і практично непомітні оточуючим. Крім цього ми в "Дент Арт" в Києві використовують два види систем, а саме:

 • лігатурні. Тут використовуються додаткові проволочки або гумки, які фіксують ортодонтичну дугу в замку під потрібним кутом. Вони масивніші і більш помітні, хоча кераміка все одно підвищує естетичність. Лігатурні конструкції потрібно частіше регулювати, тому візити до ортодонта потрібні в середньому раз на місяць. До того ж збільшується і загальний період лікування;
 • безлігатурні або самолігуючі брекети. Тут фіксація дуги здійснюється без лігатури: на самих замочках розташовуються спеціальні механізми (пази). Як результат такі брекети менші за розміром, ще непомітніші, дозволяють скоротити як число візитів до спеціаліста, так і загальний період лікування в цілому.

Також виділяють системи для підлітків і дітей, але тут головна конструктивна відмінність пов'язана з розмірами брекетів.

Встановлення керамічних брекетів

Процес ортодонтичного лікування передбачає кілька обов'язкових етапів. До установки брекетів з кераміки потрібно:

 1. Виконати діагностику зубощелепної системи і визначитися з відповідним типом конструкції для виправлення прикусу.
 2. Здійснити лікування стоматологічних хвороб і професійну гігієну ротової порожнини.
 3. При необхідності пройти консультацію у суміжних лікарів-стоматологів, включаючи хірургів.

Безпосередня установка керамічних брекетів в "Дент Арт" займає менше години. Процедура абсолютно безболісна і не доставляє особливого дискомфорту:

 • спочатку встановлюється розширювач, завдяки якому пацієнтові не потрібно докладати зусиль, щоб тримати рот відкритим;
 • зубний ряд обробляється спеціальним гелем, що сприяє надійній фіксації брекетів;
 • на всі зуби встановлюються брекети, а позиція кожного з них розраховується нашим ортодонтом. В результаті в ході носіння систем зуби будуть зміщуватися в потрібному напрямку;
 • здійснюється установка дуги: а її метод фіксації залежить від типу конструкції (лігатурна або безлігатурна);
 • якщо потрібно, на жувальні зуби ставлять щокові кільця і замки.

Після цього наш лікар консультує з правил і рекомендацій по догляду. Також він призначає дату наступного візиту в нашу клініку для оцінки результатів лікування і корекції.

Плюси та мінуси керамічних брекетів

Брекети з кераміки сьогодні набирають популярність. Пов'язано це з очевидними перевагами таких ортодонтичних конструкцій:

 1. Відмінна естетика. Керамічні замки зливаються із зубною емаллю, завдяки чому практично не помітні оточуючими. До того ж колір кераміки зберігається весь період носіння: барвники в складі їжі не впливають на їх зовнішній вигляд.
 2. Комфорт при носінні. Компактні розміри і гладкі поверхні замків з кераміки сприяють зручності при носінні. Завдяки високій естетичності можна розраховувати і на психологічний комфорт.
 3. Швидка адаптація. Період звикання до брекетів з кераміки, як правило, становить від 3 до 5 днів. До того ж, як показує наша практика, немає ні тривалої хворобливості, ні порушень дикції.
 4. Висока результативність. Керамічні системи дозволяють позбутися від більшості зубощелепних патологій: ці конструкції ефективно зміщують зуби і виправляють прикус.

До недоліків кераміки варто віднести не настільки високу міцність, як у металевих або сапфірових аналогів. До того ж коштують керамічні брекети дорожче моделей з металу. Але якщо потрібен оптимальний варіант з точки зору вартості, естетики та ефективності лікування, то системи з кераміки - кращий вибір.

Наші лікарі

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Ортодонт
Доманський Владислав Михайлович
Доманський Владислав Михайлович
Ортодонт
Хилимонюк Євген Юрійович
Хилимонюк Євген Юрійович
Ортодонт
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта650 грн
 • Контрольний огляд та активація апаратури450 грн
 • Складання ортодонтичного плану1200 грн
 • Брекет-система керамічна OL OVAT C (1 щелепа)20000 грн
 • Брекет-система керамічна GO Glam (1 щелепа)23000 грн
 • Брекет-система комбінована металева / керамічна GO (1 щелепа)19000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча OL IN-OV С (1 щелепа)24000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)31000 грн
 • Брекет-система комбінована металева/керамічна Equilib14500 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча Dam (1 щелепа)34000 грн
 • Комплексне відновлення зубів після зняття брекет-системи (огляд терапевта, зняття матеріалу, полірування, фторування зубів, використання мікроскопа), 1 щелепа1350 грн
 • Професійна гігієна після завершення ортодонтичного, ортопедичного лікування2500 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Керамічні брекети | Стоматологічна клініка DentArt | Київ ☛ Керамічні брекети для вирівнювання зубів - висока результативність і відмінна естетика! ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  20000 31000 UAH