Хилимонюк Євген Юрійович - Ортодонт DentArt

Хилимонюк Євген Юрійович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортодонт
Досвід роботи:7 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

Закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова в 2015 році. В 2017 році закінчив інтернатуру в місті Хмельницький, а в 2019 році - Національну медичну академію післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціалізацією ортодонтія.

Євген Юрійович - лікар стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на вирівнюванні зубів та виправленні прикусу, працює з усіма видами брекет-систем, елайнерами, пластинками та апаратами. Допоможе якісно діагностувати проблему зубного ряду, підібрати ефективний метод лікування та провести профілактичні заходи щодо подальшого їх виникнення та прогресування.

Лікар, який активно бере участь у стоматологічних симпозіумах, ортодонтичних конгресах, навчальних програмах і міжнародних конференціях молодих ортодонтів. Володіє основами незнімної ортодонтичної техніки та біоміметичної концепції реставрації зубів.

Пацієнти підкреслюють особливу турботу та уважність молодого спеціаліста, який відданий ортодонтичній справі і завжди прагне якісним лікуванням довести стан зубного ряду до ідеального вигляду.    Відгуки про лікаря