• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
 • Одеса, вул. Космонавтів, 5

Ортодонтичні капи (елайнери)

Застосування кап (елайнерів) є однією з найновіших методик ортодонтичного лікування, яка дозволяє здійснити вирівнювання зубів без брекетів. Замість них використовуються спеціальні капи, які виготовляються індивідуально для конкретного пацієнта. Вони зроблені з прозорого пластика, завдяки чому оточуючі їх взагалі не помітять.

Якщо вас цікавить виправлення прикусу без брекетів, то клініка "Дент Арт" в Києві пропонує таку можливість. Наші сертифіковані ортодонти використовують елайнери Invisalign і Orthero. Ви будете носити індивідуальні капи, які допоможуть зробити вашу посмішку бездоганною і в той же час будуть непомітні для оточуючих!

Чому варто вибрати лікування з елайнерами Інвізілайн в нашій клініці?

 1. Робота на результат. У вас буде свій індивідуальний комплект кап Invisalign. Це дозволить використовувати їх стільки часу, скільки буде потрібно для отримання необхідного результату - вашої бездоганної посмішки. Ми пропонуємо необхідну кількість кап для кожного пацієнта.
 2. Лікування під контролем кваліфікованих лікарів, які мають багатий досвід роботи з Інвізілайн.
 3. Прозорість і чесність. Не всі проблеми прикусу можна вирішити за допомогою елайнерів. Ми завжди чесні з пацієнтами і пропонуємо той план лікування зубів, який допоможе досягти поставлених цілей.

Чим хороші Invisalign?

Використання Інвізілайн вважається золотим стандартом ортодонтичного лікування, якщо мова йде про виправлення прикусу без брекет-систем. До головних переваг таких кап для зубів відноситься наступне:

 1. Прозорість і непомітність. Ця особливість актуальна для пацієнтів публічних професій і тих людей, які відповідально ставляться до свого зовнішнього вигляду і естетики посмішки. Уже в назву Invisalign закладено, що вони практично невидимі. Вони зроблені з чистого біологічного полімеру, причому виробляються тільки індивідуально, щоб точно повторювати контури ваших зубів і бути максимально непомітними.
 2. Капи створюють ефект відбілювання зубів. Вони забезпечать вашій посмішці блиск, немов вам зробили професійну гігієну і освітлення.
 3. Не мають вікових обмежень. Використовувати елайнери можна в будь-якому віці.
 4. Проста гігієна ротової порожнини. Капи Invisalign знімаються під час їжі і чищення зубів. Ця особливість дозволяє підтримувати чистоту порожнини рота в домашніх умовах і вдаватися до професійної гігієни рідше, ніж у випадку з брекетами.
 5. Зручний графік відвідування наших ортодонтів. При носінні кап відвідувати фахівця потрібно приблизно раз в 6-8 тижнів.
 6. Відсутність металу. Це важливий плюс для людей, які страждають алергією.

Коли рекомендовані елайнери Інвізілайн?

Показаннями для ортодонтичного лікування із застосуванням прозорих кап є наступні проблеми:

 • сильна скупченість зубів;
 • треми і діастеми, тобто наявність небажаних (великих) проміжків між зубами;
 • потрібна підготовка до імплантації та протезування;
 • будь-який вид патологічного (неправильного) прикусу;
 • проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, викликані неправильним прикусом.

Слід розуміти, що лікування елайнерами можливо не завжди. Іноді оптимальним рішенням є саме брекет-системи. У нас на цей випадок пропонуються різні системи.

Рішення про відповідний метод ортодонтичного лікування зубів і відповідь на питання, чи підходять такі капи вам, дасть наш фахівець після первинного огляду. Записатися на консультацію до стоматологів "Дент Арт" ви можете онлайн або в телефонному режимі.

А що з приводу мінусів лікування Invisalign?

Потенційним недоліком використання елайнерів є пряма залежність ефективності лікування від вашої самодисципліни. Так, той факт, що капи можна знімати в більшості випадків величезний плюс, адже без них приємніше їсти, зручно чистити зуби. Але якщо ви будете робити маленькі перерви в носінні Інвізілайн занадто часто, то ефект від лікування може знижуватися.

Якщо ви дотримуєтеся дрібного харчування і у вас в день 5-6 прийомів їжі, то знімати капи можна і потрібно, але при цьому потрібно обов'язково дотримуватися режиму носіння елайнерів. Вони повинні бути на зубах мінімум 22 години на добу.

Етапи лікування з капами Інвізілайн

 1. В рамках первинної консультації наш лікар оцінює можливість використання кап.
 2. Далі здійснюється ефективна діагностика, в тому числі знімки обличчя, томографія, необхідні зліпки і 3D-моделі ваших щелеп і зубів. Ці дані надсилаються в американську лабораторію, де виконується віртуальне моделювання.
 3. Наші фахівці показують вам відеоролик, який демонструє динаміку переміщення зубів в ході лікування, загальні його терміни. Так, ще до початку використання Invisalign ви дізнаєтеся, якою буде ваша усмішка згодом.
 4. Виготовляється набір кап з інформативною нумерацією. Вона дозволить вам уникнути плутанини, яку і коли носити.
 5. До початку застосування кап на зубній емалі фіксуються невеликі виступи (аттачменти). Вони зроблені з пломбувального матеріалу в колір ваших зубів, будучи практично не помітними і служать для того, щоб забезпечити правильну дію кап на зуби.
 6. Для контролю за ефективністю лікування необхідно відвідувати нашого ортодонта в Києві приблизно кожні 6-8 тижнів. Тоді ж ви отримаєте нові елайнери Invisalign, що дозволить переміщувати зуби в потрібне положення і поступово наближатися до створення бездоганної посмішки.

Спеціалісти

Анісімова Анастасія Павлівна
Анісімова Анастасія Павлівна
Ортодонт
Дорофтей Софія Василівна
Дорофтей Софія Василівна
Ортодонт
Ракітенко Оксана Андріївна
Ракітенко Оксана Андріївна
Ортодонт
Вартість послуг
 • Ізілайнери (планування лікування)9940 грн
 • Ізілайнери (цифровий етап, 10 кап)9970 грн
 • Ізілайнери (цифровий етап, 1 додаткова капа)1980 грн
 • Елайнери Aesthetic SJ (1-8) x 126100 грн
 • Елайнери Aesthetic DJ (1-8) x 238700 грн
 • Елайнери Full SJ (8-16+) x 150400 грн
 • Елайнери Full DJ (8-16+) x 260300 грн
 • Елайнери Advanced (16+) x 289100 грн
 • Invisalign Set-up22800 грн
 • Invisalign Lite113600 грн
 • Invisalign Full160000 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Ортодонтичні капи (елайнери) | Клініка Dent Art | Київ
  9970 160000 UAH