Металеві брекети

Брекети з металу, за статистикою, є найпопулярнішими ортодонтичними конструкціями, що використовуються для виправлення патологій прикусу. На них припадає до 80% всіх систем. Вони відрізняються демократичною вартістю, максимально надійні і міцні, а також ефективно справляються з основним завданням - вирівнюванням зубів у пацієнтів різного віку і застосовуються навіть в найскладніших випадках.

Якщо вас цікавить виправлення прикусу в Києві, звертайтеся в клініку "Дент Арт". Наші досвідчені ортодонти допомагають пацієнтам незалежно від складності патології і / або віку пацієнта. Перш ніж встановити металеві брекети ми виконаємо необхідну діагностику, підготуємо ваші зуби, провівши необхідне лікування. Також ми гарантуємо вам висококласні результати ортодонтичного лікування, адже використовуємо брекет-системи з металу виробників зі світовим ім'ям.

Як ми встановлюємо металеві брекети?

Процедура установки брекетів з металу починається з первинного огляду і діагностики і закінчується адаптаційним періодом, після якого ви звикаєте до наявності системи на зубах і не відчуваєте дискомфорту. Традиційно потрібні наступні етапи:

 1. Огляд ортодонта для оцінки естетики посмішки і наявного прикусу. Також призначається діагностика, в тому числі тривимірна комп'ютерна томографія, яка дозволяє визначити оптимальний варіант брекетів для вас.
 2. Підготовчий етап. Фіксувати металеві (і будь-які інші) брекети необхідно тільки на здорові зуби. Тому перед ортодонтичним лікуванням потрібно усунути карієс, вилікувати інші патології ротової порожнини, провести професійну гігієну.
 3. Остаточний вибір брекетів. Клініка "Дент Арт" працює з усіма актуальними сьогодні конструкціями, включаючи металеві, сапфірові і керамічні. Ми можемо встановити лігатурні брекети і більш прогресивні аналоги без лігатури. Крім класичних зовнішніх систем ми пропонуємо нашим пацієнтам і лінгвальні (внутрішні, невидимі). А крім брекетів в деяких випадках можна поставити ортодонтичні капи. Підсумковий варіант ви вибираєте разом з нашим лікарем в Києві, з огляду на показання, естетичні особливості, вартість і т.д.
 4. Власне установка брекетів. За часом процедура займає близько 40 хвилин. Ви розташовуєтеся в комфортному кріслі, а наші спеціалісти працюють. Поверхня зубів готується до встановлення металевих брекетів, потім ортодонт фіксує замочки на кожному зубі під потрібним кутом і т.д.
 5. Консультація і адаптаційний період. Коли брекети встановлені, наш лікар розповість про правила догляду, дасть всі рекомендації і поради щодо подальших дій. До 7 днів після цього у вас може піти на звикання до брекетів: незвичним може здаватися процес прийому їжі і / або чищення зубів.

Які металеві брекети ми пропонуємо?

У більшості брекетів є дуга з металу. А ось замки бувають різними. Металевими брекетами вважаються ті, в яких і ці елементи конструкції також з металу. Але вони можуть відрізнятися як за способом кріплення дуги до замків, так і за місцем фіксації до зубів. У нашій клініці пропонуються наступні види металевих брекетів:

 • лігатурні. Це класичні брекети. Тут є лігатури - кільця і дротинки з металу, що дозволяють прикріпити дугу до замків. Це найменш естетичні брекети, оскільки вони найбільш масивні і помітні на зубах. До того ж вони вимагають частих візитів до ортодонта для заміни лігатур (раз на місяць), а період виправлення прикусу (особливо складних патологій) може затягнутися. Але саме такі системи є більш контрольованими в період лікування;
 • самолігуючі. Такі металеві брекети не мають лігатур. У самих замках є вбудований паз, куди і вставляється ортодонтична дуга. У плані комфорту та естетики ці брекети є кращими. До того ж не потрібні такі часті візити до лікаря. Досягнення бажаного результату лікування при носінні безлігатурних брекетів відбувається швидше;
 • лінгвальні або внутрішні. Такі металеві брекети відрізняються тим, що фіксуються не з зовнішньої, а з внутрішньої сторони зубів. Це кращий варіант в плані естетики, плюс деякі проблеми прикусу вони усувають швидше. Але і обмежень для використання цих брекетів, як правило, більше.

Переваги металевих брекетів

Незважаючи на те, що металеві брекети помітні на зубах (за винятком лінгвальних), на їх користь свідчать такі очевидні плюси:

 • гіпоалергенні властивості;
 • інертність металевих брекетів по відношенню до їжі;
 • максимальна ефективність: підходять для найскладніших випадків. В середньому металеві брекети потрібно носити від 1.5 до 2 років;
 • найдоступніша вартість на фоні керамічних і сапфірових брекетів.

Наші лікарі

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Ортодонт
Доманський Владислав Михайлович
Доманський Владислав Михайлович
Ортодонт
Хилимонюк Євген Юрійович
Хилимонюк Євген Юрійович
Ортодонт
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта650 грн
 • Складання ортодонтичного плану1200 грн
 • Брекет-система металева GO Sprint (1 щелепа)14500 грн
 • Брекет-система металева OS Gem (1 щелепа)9700 грн
 • Брекет-система металева OL OMNI (1 щелепа)9700 грн
 • Брекет-система комбінована металева / керамічна GO (1 щелепа)19000 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча OL IN-OV R (1 щелепа)22000 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)25000 грн
 • Брекет-система металева Equilib9700 грн
 • Брекет-система комбінована металева/керамічна Equilib14500 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча Dam (1 щелепа)24000 грн
 • Комплексне відновлення зубів після зняття брекет-системи (огляд терапевта, зняття матеріалу, полірування, фторування зубів, використання мікроскопа), 1 щелепа1350 грн
 • Професійна гігієна після завершення ортодонтичного, ортопедичного лікування2500 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Металеві брекети | Мережа стоматологічних клінік DentArt | Київ ☛ Металеві брекети для вирівнювання зубів ☛ Висока ефективність і доступна ціна ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  9700 25000 UAH