Самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети (також вони називаються безлігатурні) - це ефективний метод виправлення неправильного прикусу, який перевершує звичайні системи з точки зору естетичності, комфорту носіння і простоти обслуговування. З ними ви усунете проблему швидше і зможете відвідувати нашого стоматолога-ортодонта рідше.

Якщо ви хочете поставити самолігуючі системи для виправлення прикусу в Києві, звертайтеся в нашу клініку "Дент Арт". Ми використовуємо керамічні та металеві безлігатурні брекети, при необхідності запропонуємо альтернативні варіанти вирівнювання зубів, включаючи ортодонтичні капи, елайнери.

У чому плюси самолігуючих брекетів?

Зростаюча популярність таких брекет-систем обумовлена їх очевидними перевагами:

 1. Естетичність при повному збереженні функціональності. Вони набагато менш громіздкі і не так помітні.
 2. Скорочення загального часу носіння до 25%. Це досягається за рахунок концентрації впливу саме на проблемних місцях. Іншими словами, ви будете носити самолігуючі брекети на 3-5 місяців менше, ніж це було б потрібно зі звичайними лігатурними аналогами.
 3. Менше хворобливих відчуттів і більше комфорту. Вони здійснюють рівномірний тиск на зуби, до того ж немає болю і дискомфорту, що виникають при зміні лігатур (тут вони відсутні).
 4. Скорочення візитів до стоматолога і швидка процедура обслуговування. Безлігатурні брекети рідше вимагають огляду і корекції. Частота відвідування нашої клініки в Києві знизиться майже вдвічі, потрібно буде відвідувати ортодонта приблизно раз в 6 тижнів. Зміна дуг і інші процедури обслуговування також прискорюються, так що перебувати у стоматолога в кабінеті довго не доведеться.
 5. Можлива установка при наявності захворювань пародонту. Тільки для самолігуючих брекетів такі хвороби не є протипоказанням.

Крім того такі системи досить різноманітні. В "Дент Арт" використовуються як керамічні, так і металеві брекети. А чи не єдиним недоліком подібних ортодонтичних апаратів є більш висока ціна на фоні лігатурних.

Самолігуючі брекети: головні особливості

Звичайна конструкція для виправлення прикусу передбачає фіксацію до зуба брекетів. А вже до них на спеціальні замочки з металевими дротиками і гумками (вони називаються лігатурами) кріпиться дуга, яка надає коригуючий вплив. Лігатури активно деформуються і потребують заміни, для чого і потрібні часті візити до спеціалістів.

Самолігуючі брекети не мають лігатур, так як вже в самій їх конструкції передбачена спеціальна засувка, куди і вставляється дуга. Остання не кріпиться жорстко, тобто може плавно ковзати вниз і вгору в заданих межах, впливаючи на зубний ряд і зміщуючи його в потрібному напрямку. Відсутність замків зменшує розміри конструкції, скорочує періодичність обслуговування, мінімізує неприємні відчуття в процесі використання. При цьому ефективність вирівнювання зубів стає вище, ніж у випадку з традиційними рішеннями, які передбачають лігатури.

Металеві та керамічні брекети без лігатури

В "Дент Арт" в Києві вам пропонуються два види самолігуючих брекетів - керамічні та металеві. Оптимальне рішення підбирається разом з нашим ортодонтом, при цьому з точки зору ефективності обидва варіанти гарні, а відмінності пов'язані перш за все з естетикою.

Металеві апарати довговічні і міцні, не змінюють свого первинного вигляду в процесі використання. Вони легко знімаються і фіксуються, рекомендовані для усунення складних проблем з прикусом. Коштують металеві брекети дешевше аналогів. А їх основний мінус - помітність для оточуючих.

Керамічні брекет-системи роблять з міцного складу, в який для захисту від тріщин додають оксид цирконію. Керамічні апарати менш помітні, мінімізують тертя, що прискорює адаптацію. Коштують вони дорожче, а також злегка поступаються металевим по міцності.

Компромісним варіантом можуть стати комбіновані самолігуючі системи: в зоні посмішки використовується кераміка, а на жувальні зуби ставлять метал.

Процес установки брекетів

Процедура не відрізняється від установки традиційних брекет-систем. Основні етапи в нашій клініці такі:

 1. Первинна діагностика з виконанням комп'ютерної томографії та інших видів обстеження.
 2. Підготовчі процедури, що включають санацію ротової порожнини (позбавлення від карієсу) і професійну гігієну.
 3. Власне фіксація брекетів, яка включає в себе такі процеси:
 • попереднє очищення зубів;
 • нанесення спеціального клею для фіксації та обробка клейового складу спеціальною лампою для затвердіння;
 • установка дуги, що вставляється в спеціальні пази.

Який догляд потрібен?

У період корекції потрібно відмовитися від жуйки, тягучих солодощів, твердих продуктів. Наші ортодонти в Києві проінформують щодо наступних візитів і в деталях розпишуть правила догляду. Ми обов'язково допоможемо вам підібрати зубну щітку, іригатор, ополіскувачі.

Спеціалісти

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Ортодонт
Хилимонюк Євген Юрійович
Хилимонюк Євген Юрійович
Ортодонт
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта650 грн
 • Складання ортодонтичного плану1200 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча OL IN-OV R (1 щелепа)22000 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)25000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча OL IN-OV С (1 щелепа)24000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)31000 грн
 • Брекет-система лінгвальна GO (1 щелепа)48000 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча Dam (1 щелепа)24000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча Dam (1 щелепа)34000 грн
 • Комплексне відновлення зубів після зняття брекет-системи (огляд терапевта, зняття матеріалу, полірування, фторування зубів, використання мікроскопа), 1 щелепа1350 грн
 • Професійна гігієна після завершення ортодонтичного, ортопедичного лікування2500 грн

Поширені запитання

 • Самолігуючі брекети чим відрізняються?

  Самолігуючі брекети відрізняються від звичайних тим, що замість кріплення на гумових канатах, дуга кріпиться за допомогою спеціальних замків. Такий тип фіксації дозволяє досягти бажаного результату швидше на кілька місяців (2-3) і зводить до мінімуму неприємні відчуття, пов'язані з переміщенням зубів в кістці. З такими брекетами, лікування проходить максимально комфортно.

 • Як працюють самолігуючі брекети?

  Принцип роботи схожий на той, який у лігатурних брекетів. На зуби фіксуються самі брекети, в спеціальний замочок на брекеті вставляється дуга, замок закривається, і дуга змушує зуби зміщуватися в ті позиції, інформація про які закладена в самому брекеті. Працюють вони безперервно, на відміну від лігатурних, де сама лігатура за місяць розтягується і близько тижня не впливає на переміщення зуба.

 • Скільки потрібно носити самолігуючі брекети?

  Термін носіння самолігуючі брекетів залежить від складності випадку і регулярності відвідувань ортодонта. В цілому час носіння цих брекетів не відрізняється від часу лікування звичайними брекетами - це від 1 року до 2 - 2,5 років. Вони працюють не набагато швидше, ніж звичайні, але процес лікування і адаптація проходять набагато комфортніше.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Самолігуючі брекети | Стоматологія Dent Art | Київ ☛ Самолігуючі брекети (безлігатурні) ☛ Металеві та керамічні брекет-системи ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  22000 48000 UAH