• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети (також вони називаються безлігатурні) - це ефективний метод виправлення неправильного прикусу, який перевершує звичайні системи з точки зору естетичності, комфорту носіння і простоти обслуговування. З ними ви усунете проблему швидше і зможете відвідувати нашого стоматолога-ортодонта рідше.

Якщо ви хочете поставити самолігуючі системи для виправлення прикусу в Києві, звертайтеся в нашу клініку "Дент Арт". Ми використовуємо керамічні та металеві безлігатурні брекети, при необхідності запропонуємо альтернативні варіанти вирівнювання зубів, включаючи ортодонтичні капи, елайнери.

У чому плюси самолігуючих брекетів?

Зростаюча популярність таких брекет-систем обумовлена їх очевидними перевагами:

 1. Естетичність при повному збереженні функціональності. Вони набагато менш громіздкі і не так помітні.
 2. Скорочення загального часу носіння до 25%. Це досягається за рахунок концентрації впливу саме на проблемних місцях. Іншими словами, ви будете носити самолігуючі брекети на 3-5 місяців менше, ніж це було б потрібно зі звичайними лігатурними аналогами.
 3. Менше хворобливих відчуттів і більше комфорту. Вони здійснюють рівномірний тиск на зуби, до того ж немає болю і дискомфорту, що виникають при зміні лігатур (тут вони відсутні).
 4. Скорочення візитів до стоматолога і швидка процедура обслуговування. Безлігатурні брекети рідше вимагають огляду і корекції. Частота відвідування нашої клініки в Києві знизиться майже вдвічі, потрібно буде відвідувати ортодонта приблизно раз в 6 тижнів. Зміна дуг і інші процедури обслуговування також прискорюються, так що перебувати у стоматолога в кабінеті довго не доведеться.
 5. Можлива установка при наявності захворювань пародонту. Тільки для самолігуючих брекетів такі хвороби не є протипоказанням.

Крім того такі системи досить різноманітні. В "Дент Арт" використовуються як керамічні, так і металеві брекети. А чи не єдиним недоліком подібних ортодонтичних апаратів є більш висока ціна на фоні лігатурних.

Самолігуючі брекети: головні особливості

Звичайна конструкція для виправлення прикусу передбачає фіксацію до зуба брекетів. А вже до них на спеціальні замочки з металевими дротиками і гумками (вони називаються лігатурами) кріпиться дуга, яка надає коригуючий вплив. Лігатури активно деформуються і потребують заміни, для чого і потрібні часті візити до спеціалістів.

Самолігуючі брекети не мають лігатур, так як вже в самій їх конструкції передбачена спеціальна засувка, куди і вставляється дуга. Остання не кріпиться жорстко, тобто може плавно ковзати вниз і вгору в заданих межах, впливаючи на зубний ряд і зміщуючи його в потрібному напрямку. Відсутність замків зменшує розміри конструкції, скорочує періодичність обслуговування, мінімізує неприємні відчуття в процесі використання. При цьому ефективність вирівнювання зубів стає вище, ніж у випадку з традиційними рішеннями, які передбачають лігатури.

Металеві та керамічні брекети без лігатури

В "Дент Арт" в Києві вам пропонуються два види самолігуючих брекетів - керамічні та металеві. Оптимальне рішення підбирається разом з нашим ортодонтом, при цьому з точки зору ефективності обидва варіанти гарні, а відмінності пов'язані перш за все з естетикою.

Металеві апарати довговічні і міцні, не змінюють свого первинного вигляду в процесі використання. Вони легко знімаються і фіксуються, рекомендовані для усунення складних проблем з прикусом. Коштують металеві брекети дешевше аналогів. А їх основний мінус - помітність для оточуючих.

Керамічні брекет-системи роблять з міцного складу, в який для захисту від тріщин додають оксид цирконію. Керамічні апарати менш помітні, мінімізують тертя, що прискорює адаптацію. Коштують вони дорожче, а також злегка поступаються металевим по міцності.

Компромісним варіантом можуть стати комбіновані самолігуючі системи: в зоні посмішки використовується кераміка, а на жувальні зуби ставлять метал.

Процес установки брекетів

Процедура не відрізняється від установки традиційних брекет-систем. Основні етапи в нашій клініці такі:

 1. Первинна діагностика з виконанням комп'ютерної томографії та інших видів обстеження.
 2. Підготовчі процедури, що включають санацію ротової порожнини (позбавлення від карієсу) і професійну гігієну.
 3. Власне фіксація брекетів, яка включає в себе такі процеси:
 • попереднє очищення зубів;
 • нанесення спеціального клею для фіксації та обробка клейового складу спеціальною лампою для затвердіння;
 • установка дуги, що вставляється в спеціальні пази.

Який догляд потрібен?

У період корекції потрібно відмовитися від жуйки, тягучих солодощів, твердих продуктів. Наші ортодонти в Києві проінформують щодо наступних візитів і в деталях розпишуть правила догляду. Ми обов'язково допоможемо вам підібрати зубну щітку, іригатор, ополіскувачі.

Спеціалісти

Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Багінська-Кривобок Вікторія Миколаївна
Ортодонт
Дорофтей Софія Василівна
Дорофтей Софія Василівна
Ортодонт
Кальварі Катерина Сергіївна
Кальварі Катерина Сергіївна
Ортодонт
Ракітенко Оксана Андріївна
Ракітенко Оксана Андріївна
Ортодонт
Вартість послуг
 • Консультація ортодонта650 грн
 • Складання ортодонтичного плану1200 грн
 • Огляд ортодонта250 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча OL IN-OV R (1 щелепа)22000 грн
 • Брекет-система металева самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)25000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча OL IN-OV С (1 щелепа)24000 грн
 • Брекет-система керамічна самолігуюча GO Face evolution system (1 щелепа)31000 грн
 • Брекет-система лінгвальна GO (1 щелепа)48000 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Самолігуючі брекети | Клініка Dent Art | Київ
  22000 48000 UAH