Візіографія

Візіографія — потрібна в сучасній стоматології діагностична процедура, яка використовується для створення прицільних знімків зубів. Для її виконання використовують візіограф — електронний рентген. Він дозволяє проводити обстеження прямо в стоматологічному кріслі, забезпечуючи необхідну лікареві точність при мінімальному променевому навантаженні для пацієнта.

У клініці "Дент Арт" у Києві якісній діагностиці приділяється підвищена увага. Ми використовуємо сучасний рентген-візіограф, щоб зробити прицільний знімок дуже швидко, безпечно та комфортно для вас. Отримана в результаті експрес-процедури інформація допомагає нашим лікарям поставити діагноз та підібрати для вас оптимальне лікування.

Вартість послуг
 • Рентгенографія. Візіографія450 грн

Що таке візіограф?

Рентген-візіограф (або радіовізіограф) — це апарат з компактним датчиком, який розміщують в ротовій порожнині для діагностики. Також прилад доповнений спеціальним перетворювачем, внаслідок чого відразу формується цифровий знімок, з яким лікар-стоматолог може ознайомитися на моніторі комп'ютера або екрані планшета. Саме тому ще одна назва візіографа — електронний рентген. Друк на плівці вже не є обов'язковим, що тільки додає зручності як пацієнту, так і стоматологу.

Переваги візіографії

Прицільний знімок, зроблений за допомогою рентген-візіографа, має такі сильні сторони:

 1. Точні та достовірні результати діагностики. На екран виводиться чітка інформативна картинка, яка допомагає поставити правильний діагноз і визначитися з лікуванням.
 2. Мінімальне променеве навантаження. Воно в 10 разів менше, ніж при звичайному рентгені. А значить візіографія доцільніша для дітей, вагітних і тих пацієнтів, яким часто протягом року проводять рентгенологічні обстеження.
 3. Висока швидкість проведення. Діагностична процедура виконується прямо в стоматологічному кріслі, вам не потрібно йти до рентгенкабінету. Довго чекати результату також не доведеться: прицільний знімок доступний лікареві буквально в режимі онлайн.
 4. Відсутність вікових протипоказань. Візіографію можна робити навіть маленьким дітям.
 5. Додаткові цифрові переваги. Отриманий знімок легко та зручно зберігати або пересилати іншим спеціалізованим лікарям (наприклад, для додаткових консультацій), він не загубиться як плівка, але за необхідності його також можна роздрукувати.

Для чого робиться візіографія в “Дент Арт” у Києві?

Електронний рентген у нашій клініці використовується для прицільних знімків одного або кількох розташованих поруч зубів. За допомогою візіографії можна:

 • виявити ступінь каріозного ураження зуба, зокрема достовірно відрізнити середній карієс від глибокого;
 • виявити приховані каріозні порожнини, не помітні під час візуального огляду ротової порожнини;
 • діагностувати різні поширені стоматологічні патології, зокрема пульпіт, періодонтит тощо;
 • проконтролювати якість лікування каналів зуба;
 • уточнити дані, отримані під час конусно-променевої комп'ютерної томографії (КПКТ) чи інших інструментальних обстежень.

Показання для візіографії визначає лише лікар. Також він вирішує, чи підходить вам у конкретному випадку цей вид обстеження, чи потрібна інша діагностична процедура, наприклад комп'ютерна томографія.

Бажаєте зробити електронний рентген або записатися на прийом до стоматолога “Дент Арт”? Зв'яжіться з нами в телефонному режимі або залишайте заявку онлайн на сайті.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання